LETNÍ MEDITAČNÍ SEMINÁŘ 2018, Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí

Letní meditační  seminář 2018

na podporu čistého pravého lidství

tvá moudrost je skutečná, zdroj najdeš v sobě

Alena a Pavel Andrýskovi

8.8. – 12.8. 2018

Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí

 

PŘÍJEMNÝ, INTENZIVNÍ A SMYSLUPLNÝ PROCES, PRÁCE S MYŠLENKOU, VYTVOŘENÍ VIZÍ, MODLITBY, MEDITACE A VĚDOMÁ ROZHODNUTÍ.

 

Milí přátelé,

bylo to s vámi v srpnu 2017 tak krásné, posilující, naplňující, božské a přátelské, že nemůžeme jinak, než pořádat v roce 2018 další společný pobyt, který nás zase všechny posune dál a výš. Posune nás ještě více hlouběji do sebe, až tam, kde můžeme nalézt své pravá Já. Svou pravou sílu a poslání.

Ve skupině je síla, to jsme poznali všichni. Proto vás všechny s velkou radostí  pozýváme na další společný meditační pobyt v podhůří Orlických hor  v přírodním parku Orlice.

Můžeme zase zažít spaní pod nebem plným hvězd, ranní cvičení na louce s rosou a sluncem nad hlavou, na večerní sdílení venku za svitu měsíce. Výborné vegetariánské jídlo, osobní procházky, koupání i volný čas pro sebe. Spoustu povídání, uvědomění a předávaných životních zkušeností. Očistné meditace. Pocity bratrství a přátelské spojení mezi sebou.    

 

Setkání jsme vytvořili se záměrem být spolu, užít si blízkost jeden druhého, odpočinout  si v čisté přírodě, společně se učit o životě a vesmírných zákonitostech a meditovat. Obohatit se duchovně i fyzicky J

 

Budeme bydlet v klidném místě, okolí nám nabízí možnosti cvičit i meditovat venku. Je pro nás připravena krásná podkrovní meditační místnost. Chalupa je  historickým rodovým statkem, s tichým atriem, skýtajícím úplný klid a soukromí.

Okolní krajina vybízí k výletům, romantickým podvečerním procházkám či koupání.

Čeká nás příjemná meditační místnost. Sedět můžete na židlích nebo na velkých pohodlných vacích.

 

Ranní program  7:30 – 8.00

dobrovolné ranní uvolňují cvičení s Pavlem

 

Dopolední program 9:00 – 12:30

přednášky na téma Tvá moudrost je skutečnost, kdo ve skutečnosti opravdu Jsi, posvátnost obyčejného lidského života, vesmírné zákonitosti, zákon Jednoty, hluboké přijetí svého života a své vesmírné božské cesty, aktivace vlastního centra síly, Božský postoj, který vše léčí, největší poklad – božské srdce, osobní vize budoucnosti, tvé srdce může zářit

 

Odpolední program 15:30 – 18:00

očistné a léčivé meditace

 

Večerní program 19.00

osobní volno, společný odpočinek s povídáním, svíčkami, hudbou….

 

Ubytovaní budeme ve dvou, tří a více lůžkových pokojích.

Vše si můžete prohlédnout na www.kubasovachalupa.cz.

Přivezte si přezůvky, pastelky, pohodlné oblečení, karimatku pro cvičení venku a spacák pro zájemce spát pod širákem. Jsou k tomu ideální podmínky. Velká zahrada a louky.

 

Cena kurzu je 5700 Kč.

V ceně kurzu je ubytování, plná vegetariánská penze, pronájem společných prostor, pronájem kuchyně a kurzovné.

Přihlášení :

Miška Tajovská, e-mail: michaela@ileporello.cz, telefon: 777 00 34 15.

 

Závazné přihlášky včetně zálohy 1000 kČ přijímáme do 26.2.2018

 

Celkový doplatek kurzu ve výši 4700 Kč musí být uhrazen do 15.5.2018

vždy na č.ú. 2400542000/2010

 

PS: Tato akce má hluboký smysl, uvědomit si kdo jsme, jací jsme a probudit svou energii a schopnost být dobrým a současně silným člověkem, který si je vědom svého původu a smyslu života. Už je čas pro nás všechny, abychom začali zářit J

Těšíme se na to, ve skupině je síla

Mějte se krásně J

 

Alena a Pavel 

Termíny kurzu

  • 8. 8. 16:00 do 12. 8. 13:00 v Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11
    Akce na podporu PRAVÉHO ČISTÉHO LIDSTVÍ. Pokora ega a síla srdce = nejvyšší stav člověka. Spiritualita dnešní doby. Tato akce má hluboký smysl, uvědomit si kdo jsme, jací jsme a probudit svou energii a schopnost být dobrým a současně silným člověkem, který si je vědom svého původu a smyslu života. Už je čas pro nás všechny, abychom začali zářit :-) Těšíme se na to, ve skupině je síla Cena kurzu je 5700 Kč. V ceně kurzu je ubytování, plná vegetariánská penze, pronájem společných prostor, pronájem kuchyně a kurzovné. Přihlášení : Miška Tajovská, e-mail: michaela@ileporello.cz, telefon: 777 00 34 15. ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY VČETNĚ ZÁLOHY 1000 KČ PŘIJÍMÁME DO 30.5.2018 CELKOVÝ DOPLATEK KURZU VE VÝŠI 4700 KČ PROSÍME UHRADIT DO 30.6. 2018 vždy na č.ú. 2400542000/2010 VÍCE INFORMACÍ O KURZU NAJDETE V SEKCI KURZ.

Aktualizováno 15. 08. 2017, 08:12 uživatelem Bc. Alena Andrýsková