Kurzy

 

Smyslem našeho osobního života a práce s lidmi je žití Vyššího Vědomí, sebepoznání a nejvyšší duchovní prozření.  

 
 
 • 2020
 • Kurz: Velké setkání: PRAVÉ SÍLY ČLOVĚKA

  13. 11. 15:00 do 17. 11. 13:00
  v Karlova Studánka, penzion Jurajdova

  Začala nová doba. Čas očisty každé duše a každého fyzického těla, zde na zemi. Pro každého z nás to představuje péči o sebe. Vysvětlíme vám, proč je to nutné a ukážeme, jak na to. • Pochopíte nejvyšší schopnosti a ctnosti člověka, které formují přítomnost i budoucnost. • Naučíte se, co potřebuje vaše duše, aby byla silná a čistá. • Dozvíte se, co nutně potřebuje vaše tělo, aby v této době dobře prospívalo. • Bude vám nabídnuto setkat se sebou, se svým egem, duší i duchem. • Uvědomíte si své nejvyšší schopnosti a ctnosti, které ovlivňují váš život. • Využijete podporu a sílu přírody, která čeká na váš příchod a vaše propojení s ní. Naši společnou práci podpoří místa plná čistého vzduchu, křišťálové vody a silné energetiky hor Jeseníků. Místa, která už dlouhodobě navštěvujeme a vnímáme jejich silný transformační a očistný vliv. V duchovní i fyzické rovině. Vaši osobní sílu pomůže zvednout propojení síly mysli, duše a přírody. A také společnost vědomých lidských bytostí, které si uvědomují, že život je příležitost k vyšším, hlubším prožitkům. Že každý z nás umí žít spokojeně a zdravě. Co víc si přát :-) Vše máme na dosah ruky. Pojďte s námi. Seminář pořádáme v penzionu Jurajdova v centru lázní Karlova Studánka: ubytování je ve dvou nebo čtyřlůžkových pokojích, pobyt je bez stravy k dispozici jsou místní restaurace a také tři plně vybavené kuchyňky v penzionu začínáme v pátek 13.11. v 15 hod je možnost se ubytovat , začátek bude v 17 hod a končíme v úterý 17.11. obědem dopolední program : očistné meditační pobyty v přírodě za každého počasí odpoledne: osobní čas pro odpočinek a podvečerní přednášky a meditace cena za ubytování a seminář : 4200 Kč KONTAKT PRO PŘIHLÁŠENÍ: Alena Andrýsková, e-mail: alenaandryskova@seznam.cz, telefon: 777 751 203.

 • Kurz: ŠKOLA LÉČENÍ EGA A DUŠE

  10. 10. 10:00 do 10. 10. 18:00
  v Branka u Opavy

  PRO VELKÝ ZÁJEM, VYPISUJEME DALŠÍ TERMÍN K PŘIHLÁŠENÍ. Milí přátelé, vnímáme, že mnoho lidí si neví rady se současnou situací a dokonce i ti, kteří již dříve pochopili o čem je život, se teď ztrácejí v negativitě a strachu. Připravili jsme pomoc. Čeká vás přehledný postup, přesné a cíleně sestavené kroky. Kurz jsme vytvořili jako návod pro život. NÁVOD PRO ZÁCHRANU DUŠE ČLOVĚKA. Naprosto nezbytný, pro každého. Podle našich zkušeností se vyplatí jej znát. Osobně se jim řídíme už mnoho let. Uvědomit si, co je opravdová svoboda, jak žít v souladu s vesmírnými zákony a jak je zohlednit ve svých životech. Náš návod, můžete používat jako první pomoc, jako kotvu, které se můžete chytit, když se budete ve svých životech ztrácet v negativitě, bolestech a strachu. Pochopíte, jak bezpečně přežívat v dnešním systému. NÁVOD PRO ZÁCHRANU DUŠE využívá poznání z roviny hmoty i spirituality. Nabízí ochranu, jak přežít v dnešním světě, jak chránit sebe, svou rodinu a domov. Využívá sílu mysli i ducha. Sílu spojení s Bohem, jako tvůrčím principem, založeným na absolutní lásce. NÁVOD PRO ZÁCHRANU DUŠE inspiruje k vytvoření nové, lepší reality, v jakékoliv době. A současně se vy sami stáváte léčiteli sebe i světa. Kontakt pro přihlášení: Alena Andrýsková, alenaandryskova@seznam.cz nebo 777 751 203. Kurz pořádáme u nás doma, počet míst je omezen, doporučujeme přihlásit se včas. Cena kurzu 1500 Kč. Možná, nemůžete v navrhovaném termínu, i tak se přihlaste, naplánuje termíny další. Těšíme se na vás.

 • Kurz: ŠKOLA LÉČENÍ EGA A DUŠE

  3. 10. 10:00 do 3. 10. 18:00
  v Branka u Opavy

  Milí přátelé, vnímáme, že mnoho lidí si neví rady se současnou situací a dokonce i ti, kteří již dříve pochopili o čem je život, se teď ztrácejí v negativitě a strachu. Připravili jsme pomoc. Čeká vás přehledný postup, přesné a cíleně sestavené kroky. Kurz jsme vytvořili jako návod pro život. NÁVOD PRO ZÁCHRANU DUŠE ČLOVĚKA. Naprosto nezbytný, pro každého. Podle našich zkušeností se vyplatí jej znát. Osobně se jim řídíme už mnoho let. Uvědomit si, co je opravdová svoboda, jak žít v souladu s vesmírnými zákony a jak je zohlednit ve svých životech. Náš návod, můžete používat jako první pomoc, jako kotvu, které se můžete chytit, když se budete ve svých životech ztrácet v negativitě, bolestech a strachu. Pochopíte, jak bezpečně přežívat v dnešním systému. NÁVOD PRO ZÁCHRANU DUŠE využívá poznání z roviny hmoty i spirituality. Nabízí ochranu, jak přežít v dnešním světě, jak chránit sebe, svou rodinu a domov. Využívá sílu mysli i ducha. Sílu spojení s Bohem, jako tvůrčím principem, založeným na absolutní lásce. NÁVOD PRO ZÁCHRANU DUŠE inspiruje k vytvoření nové, lepší reality, v jakékoliv době. A současně se vy sami stáváte léčiteli sebe i světa. Kontakt pro přihlášení: Alena Andrýsková, alenaandryskova@seznam.cz nebo 777 751 203. Kurz pořádáme u nás doma, počet míst je omezen, doporučujeme přihlásit se včas. Cena kurzu 1500 Kč. Možná, nemůžete v navrhovaném termínu, i tak se přihlaste, naplánuje termíny další. Těšíme se na vás.

 • Nyní
 • 28. 8. 18:00 do 28. 8. 20:00
  v Pod Lesem 234, Branka u Opavy

  Milí přátelé, přijeďte si k nám zameditovat :-) Čeká vás náš domov, dobrý čaj a taky... láska našich srdcí :-) Místa jsou omezená, proto se včas přihlašte: Alena Andrýsková, 777 751 203 nebo alenaandryskova@seznam.cz.Vstupné 200 Kč.

Aktualizováno 23. 09. 2020, 12:29 uživatelem Bc. Alena Andrýsková