ŠKOLA LÉČENÍ EGA A DUŠE

Škola Léčení ega a duše

 

Pochopit své ego a umět s ním pracovat je jeden z nejlepších kroků, které ve svých životech můžeme udělat. Nám oběma to velmi pomohlo.

Naše pomoc ostatním je založená na analýze fungování ega a psychiky, na uvědomění si souvislostí, které na nás působí. A bývají to souvislosti, které na první pohled jsou neviditelné. Pochopíte sami sebe, budete si umět poradit ve všech oblastech svého prožívání, tak jako mnoho lidí, které jsme mohli provázet s jejich osobní vnitřní změnou.

Naučíte se zvládat mezilidské vztahy, partnerské krize, rodičovské krize, naučíte se zvládat nepříjemné situace tak, aby se stále dokola neopakovaly. 
 

Připravili jsme pro vás poutavou výuku, přednášky, nápomocné postupy a meditace. Předáme vám svůj přístup k životu jako inspiraci pro vás k zamyšlení. Sami si rozhodnete zkoušením a pozorováním, jestli vám přinášejí štěstí a spokojenost. 

 

Informace a praktické postupy jsou podložené mnohaletou úspěšnou poradenskou a duchovní praxí. Jsou nezbytné pro váš spokojený život a rozvoj celé společnosti. Svůj život můžete změnit pouze svou vnitřní změnou. Každý z nás má životní zadání osobní duchovní evolucí stoupat a růst do vyšších stavů vědomí. V těchto úrovních  jsou prožitky spokojenosti, odvahy, pravdivosti, dobrosrdečnost a zdraví. Pro každého člověka je duchovní i fyzická evoluce nevyhnutelná.

 

Výuka je složena z pěti jednodenních intenzivních kurzů a domácích zadání. Během jejich absolvování se vaše ego začne zklidňovat a vaše duše začne sílit. Budete vyrovnanější, spokojenější a odolnější. Váš nový vnitřní stav ovlivní stav vaše života i vašeho okolí.

 

Naučíte se rozumět pojmu ego a duše.

Pochopíte rozdíly mezi pozemskou a vyšší osvobozující láskou.

 Naleznete odpovědi pro nejdůležitější osobní i kosmickou otázku Kdo jsem?

Přesnou analýzou poznáte stav svého ega i duše.

Vaše ego se začne zklidňovat a vaše duše začne sílit.

Pochopíte fungování lidských emocí, příčiny vašich slabostí a závislostí.

Budete schopni pochopit sebe i ostatní z širších souvislostí, než je obecně ve společnosti zvykem.

Osvojíte si způsoby, které napravují a léčí téměř vše.

Naučíte se prostupovat do svého nitra a napojovat se na vnitřní sílu.

Budete brzy umět být v klidu a míru a tím se začne měnit vaše realita.

Stanete se tvůrci svého spokojeného života.

Naučíte se být léčiteli sebe sama, svých partnerských vztahů.

Pochopíte, proč se vám věci dějí.

Budete si osobní změnou zvyšovat vibrace. Čím vyšší je máte, tím spokojenější život žijete.

Uděláte nejlepší krok ve svém životě.

 

Kontakt pro přihlášení: Alena Andrýsková, e-mail: alenaandryskova@seznam.cz, sms 777 751 203.

Cena: 1500 Kč za jeden výukový den

 

1. LEKCE:

 

Jaké události ovlivňují tvůj život. Proč musíš prožívat nepříjemné situace. Co tě omezuje. Smysl života. Tvá role v kosmickém dění. Jak nepřekážet svému štěstí. Jak pracovat na vnitřní změně. Jak být spokojený sám se sebou. Jak pěstovat sebelásku.

 

2. LEKCE:

CO JE EGO. CO JE DUŠE. KDO JSI TY. PRÁCE NA ANALÝZE TVÉHO EGA. POZNÁŠ SÁM SEBE. JAK SE ZKLIDNIT V NEKLIDNÉM PROSTŘEDÍ. JAK ŘEŠIT KONFLIKTY. JAK SE PŘESTAT TRÁPIT. 

  

 

Termíny kurzu

  • 10. 10. 10:00 do 10. 10. 18:00 v Branka u Opavy
    PRO VELKÝ ZÁJEM, VYPISUJEME DALŠÍ TERMÍN K PŘIHLÁŠENÍ. Milí přátelé, vnímáme, že mnoho lidí si neví rady se současnou situací a dokonce i ti, kteří již dříve pochopili o čem je život, se teď ztrácejí v negativitě a strachu. Připravili jsme pomoc. Čeká vás přehledný postup, přesné a cíleně sestavené kroky. Kurz jsme vytvořili jako návod pro život. NÁVOD PRO ZÁCHRANU DUŠE ČLOVĚKA. Naprosto nezbytný, pro každého. Podle našich zkušeností se vyplatí jej znát. Osobně se jim řídíme už mnoho let. Uvědomit si, co je opravdová svoboda, jak žít v souladu s vesmírnými zákony a jak je zohlednit ve svých životech. Náš návod, můžete používat jako první pomoc, jako kotvu, které se můžete chytit, když se budete ve svých životech ztrácet v negativitě, bolestech a strachu. Pochopíte, jak bezpečně přežívat v dnešním systému. NÁVOD PRO ZÁCHRANU DUŠE využívá poznání z roviny hmoty i spirituality. Nabízí ochranu, jak přežít v dnešním světě, jak chránit sebe, svou rodinu a domov. Využívá sílu mysli i ducha. Sílu spojení s Bohem, jako tvůrčím principem, založeným na absolutní lásce. NÁVOD PRO ZÁCHRANU DUŠE inspiruje k vytvoření nové, lepší reality, v jakékoliv době. A současně se vy sami stáváte léčiteli sebe i světa. Kontakt pro přihlášení: Alena Andrýsková, alenaandryskova@seznam.cz nebo 777 751 203. Kurz pořádáme u nás doma, počet míst je omezen, doporučujeme přihlásit se včas. Cena kurzu 1500 Kč. Možná, nemůžete v navrhovaném termínu, i tak se přihlaste, naplánuje termíny další. Těšíme se na vás.
  • 3. 10. 10:00 do 3. 10. 18:00 v Branka u Opavy
    Milí přátelé, vnímáme, že mnoho lidí si neví rady se současnou situací a dokonce i ti, kteří již dříve pochopili o čem je život, se teď ztrácejí v negativitě a strachu. Připravili jsme pomoc. Čeká vás přehledný postup, přesné a cíleně sestavené kroky. Kurz jsme vytvořili jako návod pro život. NÁVOD PRO ZÁCHRANU DUŠE ČLOVĚKA. Naprosto nezbytný, pro každého. Podle našich zkušeností se vyplatí jej znát. Osobně se jim řídíme už mnoho let. Uvědomit si, co je opravdová svoboda, jak žít v souladu s vesmírnými zákony a jak je zohlednit ve svých životech. Náš návod, můžete používat jako první pomoc, jako kotvu, které se můžete chytit, když se budete ve svých životech ztrácet v negativitě, bolestech a strachu. Pochopíte, jak bezpečně přežívat v dnešním systému. NÁVOD PRO ZÁCHRANU DUŠE využívá poznání z roviny hmoty i spirituality. Nabízí ochranu, jak přežít v dnešním světě, jak chránit sebe, svou rodinu a domov. Využívá sílu mysli i ducha. Sílu spojení s Bohem, jako tvůrčím principem, založeným na absolutní lásce. NÁVOD PRO ZÁCHRANU DUŠE inspiruje k vytvoření nové, lepší reality, v jakékoliv době. A současně se vy sami stáváte léčiteli sebe i světa. Kontakt pro přihlášení: Alena Andrýsková, alenaandryskova@seznam.cz nebo 777 751 203. Kurz pořádáme u nás doma, počet míst je omezen, doporučujeme přihlásit se včas. Cena kurzu 1500 Kč. Možná, nemůžete v navrhovaném termínu, i tak se přihlaste, naplánuje termíny další. Těšíme se na vás.

Objednávka kurzu

Počet míst na kurzu je omezen. Pokud nechcete o své místo přijít, vyberte si termín kurzu, vyplňte prosím níže nezávaznou objednávku a my s Vámi budeme předběžně počítat.

Aktualizováno 24. 02. 2020, 11:27 uživatelem Bc. Alena Andrýsková