TVÁ MOUDROST: VYŠŠÍ PRAXE

Zveme vás do nově vytvořeného systému osobní meditační práce. Akce budou vhodné pro všechny, i pro začátečníky. Především oslovujeme absolventy projektu Tvá moudrost, kteří už prošli vyšším základním poznáním a vědomou očitou svých čaker. Tento nový projekt ještě více prohloubí vaše schopnosti, naučí vás jak přesně meditovat doma a pravidelně tak udržovat své fyzické i psychické zdraví. Ale především, záměrem naší práce je vaše větší duchovní citlivost, práce se světlem, léčení rodu, citlivé spirituální napojení na Zemi a přírodu. Hlavní výzvou všech setkání bude pochopit  a spustit vnitřní sílu své duše, sebeúctu a pomoc pro sebe i druhé.   

 

Většina z nás si uvědomuje, že se situace na Zemi začíná komplikovat. Země i lidé procházejí velkou transformací. Tento projekt jsme vytvořili jako reakci na způsob života, tak jak teď probíhá, abychom sebe i vás postavili do role toho, který je moudrý, psychicky odolný a ten, který umí svou radou a klidem pomáhat sobě i druhým zvládnout život.     

 

Tento cyklus práce budeme pořádat co dva měsíce. Některá setkání uskutečníme v přírodě.

Můžete očekávat deset jednodenních akcí.  

 

Termíny kurzu

  • 23. 3. 09:30 do 23. 3. 17:00 v Dumbetula-joga, Stěbořice 63
    Další pokračování nově vytvořeného systému osobní meditační práce. Akce je vhodná pro všechny, i pro začátečníky. Tento nový projekt ještě více prohloubí vaše schopnosti, naučí vás jak přesně meditovat doma a pravidelně tak udržovat své fyzické i psychické zdraví. Ale především, záměrem naší práce je vaše větší duchovní citlivost, práce se světlem, léčení rodu, citlivé spirituální napojení na Zemi a přírodu. Hlavní výzvou všech setkání bude pochopit a spustit vnitřní sílu své duše, sebeúctu a pomoc pro sebe i druhé. Těšíme se na vás. Kontakt pro přihlášení: Michaela Tajovská, e-mail: michaela@ileporello.cz, telefon: 777 00 34 15. Cena: 1300 Kč.
  • 26. 1. 09:30 do 26. 1. 17:00 v Dumbetula-joga, Stěbořice 63
    Zveme vás do nově vytvořeného systému osobní meditační práce. Akce budou vhodné pro všechny, i pro začátečníky. Především oslovujeme absolventy projektu Tvá moudrost, kteří už prošli vyšším základním poznáním a vědomou očitou svých čaker. Tento nový projekt ještě více prohloubí vaše schopnosti, naučí vás jak přesně meditovat doma a pravidelně tak udržovat své fyzické i psychické zdraví. Ale především, záměrem naší práce je vaše větší duchovní citlivost, práce se světlem, léčení rodu, citlivé spirituální napojení na Zemi a přírodu. Hlavní výzvou všech setkání bude pochopit a spustit vnitřní sílu své duše, sebeúctu a pomoc pro sebe i druhé. Většina z nás si uvědomuje, že se situace na Zemi začíná komplikovat. Země i lidé procházejí velkou transformací. Tento projekt jsme vytvořili jako reakci na způsob života, tak jak teď probíhá, abychom sebe i vás postavili do role toho, který je moudrý, psychicky odolný a ten, který umí svou radou a klidem pomáhat sobě i druhým zvládnout život. Těšíme se na vás. Kontakt pro přihlášení: Michaela Tajovská, e-mail: michaela@ileporello.cz, telefon: 777 00 34 15. Cena: 1300 Kč.

Aktualizováno 08. 01. 2019, 18:45 uživatelem Bc. Alena Andrýsková